Daftar Disini

Tawaran Sebut Harga/Tender Terkini Hari Ini - Sila Daftar atau Log Masuk untuk Maklumat Lanjut


previous 20<     displaying item 17381 to 17401 of 634331     >next 20>
  posted owner title location  
05-09-26 Perbadanan Putrajaya PerbadananPutrajaya KENYATAAN TENDER - Pengurusan Fasiliti Dan Penyelenggaraan (FMM) Di Kompleks Futsal 1Malaysi (NO. TENDER: PPj/JB/T/0023/2026) more like this View Details
05-09-26 Perbadanan Putrajaya PerbadananPutrajaya NOTIS SEBUT HARGA - Kerja-Kerja Membaiki Ethylene Proplyene Dien Monomer (EPDM) Dan Komponen Tama (No. Sebut Harga : PPj/JB/SH(S)/0021/2026) more like this View Details
05-09-26 Perbadanan Putrajaya PerbadananPutrajaya NOTIS SEBUT HARGA - Kerja-Kerja Membaiki Ethylene Proplyene Dien Monomer (EPDM) Dan Komponen Tama (No. Sebut Harga : PPj/JB/SH(S)/0022/2026) more like this View Details
05-09-26 JKR Selangor JKRSelangor KENYATAAN TENDER - Pengurusan Fasiliti & Penyenggaraan (FMM) Di Kompleks Ibu Pejabat JKR Sel (JKR/SEL/(N)/010(T)/2026) more like this View Details
05-09-26 Pejabat Daerah Klang PejDaeKlang KENYATAAN SEBUTHARGA - Kerja-Kerja Membaik Pulih Laluan Konkrit Dan Jambatan Di Jalan Sebelah (PDTK/PF/NEGERI/ICU/NO.47/2026) more like this View Details
05-09-26 JKR Selangor (Hulu Langat) JKRSelangorHuluLngt KENYATAAN SEBUTHARGA - Kerja-Kerja Naiktaraf Dan Membaikpulih Bangunan Asrama Wanita Blok E Dan K (JKR/DHL/P060/2026) more like this View Details
05-09-26 JKR Selangor (Hulu Langat) JKRSelangorHuluLngt KENYATAAN SEBUTHARGA - Kerja-Kerja Naiktaraf Dan Membaikpulih Bangunan Asrama Lelaki Blok D Dan K (JKR/DHL/P059/2026) more like this View Details
05-09-26 Jabatan Pengairan Dan Saliran, Malaysia JabPengairanSaliranMalaysia NOTIS TENDER - Perkhidmatan Perunding Bagi Kajian Feasibiliti Cadangan Pembinaan Empangan Lebir, (JPS/IP/C/BRE/04/2026) more like this View Details
05-09-26 Jabatan Pengairan Dan Saliran, Malaysia JabPengairanSaliranMalaysia NOTIS TENDER - Perkhidmatan Ukur Kejuruteraan Dan Pengambilan Tanah Bagi Rancangan Tebatan B (JPS/IP/C/BPB/37/2026) more like this View Details
05-09-26 Majlis Bandaraya Ipoh MajlisBandarayaIpoh NOTIS SEBUT HARGA - Membina Baharu Pusat Penjaja Di Kawasan Chemor / Klebang, MB Ipoh (No. Sebut Harga : S0141/26 No. Rujukan : F4/5/52/25) more like this View Details
05-09-26 Majlis Bandaraya Ipoh MajlisBandarayaIpoh NOTIS SEBUT HARGA - Menaik Taraf Infrastruktur Dewan Pasir Pinji, MB Ipoh (No. Sebut Harga : S0139/26 No. Rujukan : F4/5/53/26) more like this View Details
05-09-26 Majlis Bandaraya Ipoh MajlisBandarayaIpoh NOTIS SEBUT HARGA - Cadangan Perkhidmatan Pemotongan Rumput Kawasan Lapang Dan Padang Permainan (No. Sebut Harga : S0136/26 Fail Rujukan : MBI E4/3/21/26) more like this View Details
05-09-26 Majlis Bandaraya Seremban MBSeremban NOTIS SEBUT HARGA - Pelupusan Aset Alih Jentera Dan Kenderaan Majlis Bandaraya Seremban (NO SEBUT HARGA : S0285/26 FAIL RUJUKAN : MBS.JKP.400-5/6/134) more like this View Details
05-09-26 Majlis Bandaraya Seremban MBSeremban NOTIS SEBUT HARGA - Membekal,Mendaftarkan Dan Menghantar Satu (1) Unit Lori Double Cab (GVW 7,500 (NO SEBUT HARGA : S0286/26 FAIL RUJUKAN : MBS.JKJ(S)400-5/7/61) more like this View Details
05-09-26 Kapar Energy Ventures Sdn Bhd KaparEnergyVenturesSdnBhd TENDER / SEBUTHARGA - Replacement And Replenishment Of Tools For The BCS Department (Nombor RFQ : 19750 MAT-BCSX-0826) more like this View Details
05-09-26 Universiti Malaysia Pahang UniversitiMalaysiaPahang NOTIS PELAWAAN - Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menyusunatur Perabot Berasaskan Logam Di (UMPSA/PPH/SH/2026 (38)) more like this View Details
05-09-26 Universiti Malaysia Pahang UniversitiMalaysiaPahang NOTIS PELAWAAN - Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menyusunatur Perabot Berasaskan Kayu Di P (UMPSA/PPH/SH/2026 (37)) more like this View Details
05-09-26 Universiti Teknologi Malaysia UniversitiTeknologiMalaysia KENYATAAN SEBUTHARGA - Sebut Harga Bagi Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Melatih 3 Uni (SHJ062026000038/JBUTM/03(FS)) more like this View Details
05-09-26 Jabatan Pendidikan, Pulau Pinang JabPendidikanPulauPinang NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - [Hijau] Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Lari (QT260000000027121) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Pertahanan Malaysia KemPertahananMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tawaran Melaksanakan Pembaikan Tempatan Bagi Sebuah Kereta Perisai A (QT260000000026998) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Pertahanan Malaysia KemPertahananMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tawaran Melaksanakan Pembaikan Tempatan Bagi 1 Buah Bore Erosion Mea (QT260000000026995) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Pertahanan Malaysia KemPertahananMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tawaran Melaksanakan Pembaikan Tempatan Bagi 4 Buah KP MIFV. No (QT260000000026993) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Pertahanan Malaysia KemPertahananMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tawaran Melaksanakan Pembaikan Tempatan Bagi 2 Buah ACV 300 Adnan . (QT260000000026991) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Pertahanan Malaysia KemPertahananMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tawaran Melaksanakan Pembaikan Tempatan Bagi 2 Buah ACV 300 Adnan. (QT260000000026943) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Pertahanan Malaysia KemPertahananMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tawaran Melaksanakan Pembaikan Tempatan Bagi 3 Buah Trak 3 Tan 4x4 H (QT260000000026942) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Pertahanan Malaysia KemPertahananMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tawaran Melaksanakan Pembaikan Tempatan Bagi 4 Buah KP ACV 300 Adnan (QT260000000026940) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Pertahanan Malaysia KemPertahananMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tawaran Melaksanakan Pembaikan Tempatan Bagi Sebuah Trak 3 Tan GS Ka (QT260000000026939) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Pertahanan Malaysia KemPertahananMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Perolehan Pembekalan Alat Ganti Motosikal Jenis Honda ST1300 (QT260000000026961 (DSKB/SH/05/2026)) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Pendidikan Malaysia KemPendidikanMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Sebut Harga Penggantian Dan Penyelenggaraan Pendingin Hawa Di Ko (QT260000000026931) more like this View Details
05-09-26 Polis Diraja Malaysia Kontinjen Sabah PolisDirajaMalKontinjenSbh NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Perkhidmatan Pembekalan Air Terawat Bagi Kegunaan Balai Polis Lu (QT260000000026822) more like this View Details
05-09-26 Jabatan Belia Dan Sukan Negeri Kedah JabBeliaDanSukanNegKdh NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Sebutharga Perkhidmatan Membersih, Menyelenggara, Mencuci Kawasan Da (QT260000000026765) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Pertahanan Malaysia KemPertahananMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Senggaraan Berkala Flame Arrestor Di Bulk Fuel Installation (BFI (QT260000000026646) more like this View Details
05-09-26 Jabatan Pengangkutan Jalan Malaysia JabPengangkutanJalanMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tender Perkhidmatan Mencetak, Membekal Dan Menghantar Dokumen Terkaw (QT260000000026503) more like this View Details
05-09-26 Universiti Teknologi Malaysia UniversitiTeknologiMalaysia KENYATAAN SEBUTHARGA - Sebut Harga Bagi Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Serta Memberi Lat (SHJ062026000043/JBUTM/04(FS)) more like this View Details
05-09-26 JKR Negeri Sembilan JKRNegeriSembilan NOTIS SEBUT HARGA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Jalan Kuala Klawang - Genting Peras (N32) Bag (JKR/JLBU/JLN 33/2026) more like this View Details
05-09-26 JKR Negeri Sembilan JKRNegeriSembilan NOTIS SEBUT HARGA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Jalan Kuala Klawang - Genting Peras (N32) Bag (JKR/JLBU/JLN 32/2026) more like this View Details
05-09-26 JKR Negeri Sembilan JKRNegeriSembilan NOTIS SEBUT HARGA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Jalan Kuala Klawang - Genting Peras (N32) Bag (JKR/JLBU/JLN 31/2026) more like this View Details
05-09-26 JKR Negeri Sembilan JKRNegeriSembilan NOTIS SEBUT HARGA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Perabot Jalan Dan Lain-Lain Kerja Berkaitan D (JKR/JLBU/JLN 30/2026) more like this View Details
05-09-26 Majlis Perbandaran Langkawi MajlisPerbandarLangkawi KENYATAAN SEBUT HARGA - Menaiktaraf Jalan Dan Kerja-Kerja Berkaitan Di Kg. Chandek Kura Dan K (MPLBP/SBT/53/2026) more like this View Details
05-09-26 Majlis Perbandaran Langkawi MajlisPerbandarLangkawi KENYATAAN SEBUT HARGA - Menaiktaraf Jalan Dan Kerja-Kerja Berkaitan Di Kg. Libok Setul Dan Kg (MPLBP/SBT/52/2026) more like this View Details
05-09-26 Majlis Perbandaran Langkawi MajlisPerbandarLangkawi KENYATAAN SEBUT HARGA - Menaiktaraf Jalan Dan Kerja-Kerja Berkaitan Di Kg. Lawer Dan Kg. Pada (MPLBP/SBT/51/2026) more like this View Details
05-09-26 Majlis Perbandaran Langkawi MajlisPerbandarLangkawi KENYATAAN SEBUT HARGA - Menaiktaraf Jalan Dan Kerja-Kerja Berkaitan Di Kg. Paya Jin, Mk. Ayer (MPLBP/SBT/50/2026) more like this View Details
05-09-26 Majlis Perbandaran Langkawi MajlisPerbandarLangkawi KENYATAAN SEBUT HARGA - Menaiktaraf Jalan Dan Kerja-Kerja Berkaitan Di Kg. Kilim, Mukim Ayer (MPLBP/SBT/49/2026) more like this View Details
05-09-26 Majlis Perbandaran Langkawi MajlisPerbandarLangkawi KENYATAAN SEBUT HARGA - Menaiktaraf Jalan Dan Kerja-Kerja Berkaitan Di Kg. Ewa Dan Kg. Belibi (MPLBP/SBT/48/2026) more like this View Details
05-09-26 Institut Kesihatan Negara InstKesihatanNeg NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Sebut Harga Membekal Dan Menghantar Perkakas Perubatan Pakai Buang ( (QT260000000022640) more like this View Details
05-09-26 Institut Kemahiran Tinggi Belia Negara Bukit Mertajam Pulau Pinang IKTBNBktMertajam NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Sebut Harga Membekal Dan Menghantar Bahan Guna Habis Penjaga Jentera (QT260000000021484) more like this View Details
05-09-26 Jabatan Pendidikan, Pahang JabPendidikanPahang NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - [Hijau] Sebut Harga Pemasangan, Penggantian, Penyelenggaraan Dan Pe (QT260000000021356) more like this View Details
05-09-26 Jabatan Kesihatan, Negeri Sembilan JabKesihatanNegeriSembilan NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Membekal Dan Menghantar Ubat Allopurinol 300mg Tablet Ke Unit Fa (QT260000000017767) more like this View Details
05-09-26 Jabatan Kesihatan, Negeri Sembilan JabKesihatanNegeriSembilan NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Membekal Dan Menghantar Ubat Ear Wax Softener Ke Unit Farmasi Pk (QT260000000017762) more like this View Details
05-09-26 Jabatan Kesihatan, Negeri Sembilan JabKesihatanNegeriSembilan NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Membekal Dan Menghantar Ubat Methadone 5mg/ML Syrup Ke Unit Farm (QT260000000017774) more like this View Details
05-09-26 Jabatan Kesihatan, Negeri Sembilan JabKesihatanNegeriSembilan NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Membekal Dan Menghantar Ubat Budesonide 64mcg Nasal Spray Ke Uni (QT260000000017746) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Kesihatan Malaysia KemKesihatanMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tender Pembekalan Rivastigmine Capsule Secara Pakej: I) Rivastigmine (QT260000000016927) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Kesihatan Malaysia KemKesihatanMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tender Pembekalan Pegylated Liposomal Doxorubicin HCL 20mg/Vial Seba (QT260000000016924) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Kesihatan Malaysia KemKesihatanMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tender Pembekalan Desogestrel 150 Mcg & Ethinylestradiol 30 Mcg Tabl (QT260000000016765) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Kesihatan Malaysia KemKesihatanMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tender Pembekalan Clostridium Botulinum Toxin Type A 100 Units Seban (QT260000000016758) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Kesihatan Malaysia KemKesihatanMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tender Pembekalan Donepezil HCL Tablet Secara Pakej: I) Donepezil HC (QT260000000016773) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Kesihatan Malaysia KemKesihatanMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tender Pembekalan Dexmedetomidine HCL 100 Mcg/ML Injection Sebanyak (QT260000000016770) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Kesihatan Malaysia KemKesihatanMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tender Pembekalan Lenalidomide Capsule Secara Pakej: I) Lenalidomide (QT260000000016612) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Kesihatan Malaysia KemKesihatanMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tender Pembekalan Hydrocortisone 10 Mg Tablet Sebanyak 19,270,800 Ta (QT260000000016611) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Kesihatan Malaysia KemKesihatanMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tender Pembekalan Busulfan 6 Mg/ML Injection Sebanyak 7,440 Vial (QT260000000016610) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Pertahanan Malaysia KemPertahananMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Perkhidmatan Senggaraan Dan Pembaikan Alat Pemadam Api Dan Sistem Pe (QT260000000014718) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Pertahanan Malaysia KemPertahananMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Membekal Dan Menghantar Next Generation Lightweight High Performance (QT260000000013899) more like this View Details
05-09-26 Kementerian Pertahanan Malaysia KemPertahananMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Membekal Dan Menghantar Helmet Ballastic Future Assault Shell Techno (QT260000000013903) more like this View Details
05-09-26 Jabatan Kesihatan Sarawak JabKesihatanNegeriSarawak NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tender Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Satu ( (QT250000000007183) more like this View Details
04-09-26 Syarikat Air Melaka Berhad SytAirMelakaBerhad KENYATAAN SEBUTHARGA - Kerja-Kerja Pemasangan Baru Hart Modbus Yang Berkaitan Dengan Sistem Scada (QKF/45/2026) more like this View Details
04-09-26 Syarikat Air Melaka Berhad SytAirMelakaBerhad KENYATAAN SEBUTHARGA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan, Pembaikan Kerosakan Dan Membekal Alat Ganti K (QN/61/2026) more like this View Details
04-09-26 Syarikat Air Melaka Berhad SytAirMelakaBerhad KENYATAAN SEBUTHARGA - Membekal Dan Menghantar Pam Submersible Berkapasiti 9.5MLD Di Loji Air (QKF/46/2026) more like this View Details
04-09-26 Syarikat Air Melaka Berhad SytAirMelakaBerhad KENYATAAN SEBUTHARGA - Perkhidmatan Pengesahan Flowmeter (SIV) Di Semua Loji Rawatan Air, Sya (QKF/63/2026) more like this View Details
04-09-26 Syarikat Air Melaka Berhad SytAirMelakaBerhad KENYATAAN SEBUTHARGA - Kerja-Kerja Pembekalan, Pemasangan Dan Pengujian Electromagnetic (EM) Flow (QKF/44/2026) more like this View Details
04-09-26 Syarikat Air Melaka Berhad SytAirMelakaBerhad KENYATAAN SEBUTHARGA - Kerja-Kerja Modifikasi Sistem Dos Bahan Kimia Sodium Hypochlorite Di L (QP/23/2026) more like this View Details
04-09-26 Universiti Teknologi Malaysia UniversitiTeknologiMalaysia KENYATAAN TENDER - Kerja-Kerja Penyenggaraan Sewage Treatment Plant (STP), Kolam Oksida (OP) Dan (SH/2026-29/U-1/SPFI/BPA) more like this View Details
04-09-26 Universiti Malaysia Kelantan UniversitiMalaysiaKelantan KENYATAAN TAWARAN - Kerja-Kerja Pembaikan Sistem Lif Serta Kerja Berkaitan Di Fakulti Industr (UMK(B)/S/ 20(BS)/2026- 3PI) more like this View Details
04-09-26 Universiti Malaysia Kelantan UniversitiMalaysiaKelantan KENYATAAN TAWARAN - UMK-Perolehan Peralatan Dan Kelengkapan Pejabat/Perabot Bagi Bangunan Kom (UMK(B)/T/08/2026-3PI) more like this View Details
04-09-26 Majlis Bandaraya Iskandar Puteri MajBandarayaIskandarPuteri KENYATAAN TAWARAN BIL. 34/2026 - Sewaan Talian Internet Ketiga Secara Dedicated Metro Ethernet De (MBIP / T / 71 / 2026) more like this View Details
04-09-26 Lembaga Kemajuan Kelantan Selatan LembKemajuanKelantanSelatan KENYATAAN TAWARAN SEBUTHARGA - Pelupusan Aset Alih
  • Keterangan Aset : Proton Saga 1. (LKKS(A)/S/L/05/2026)
more like this View Details
04-09-26 Lembaga Kemajuan Kelantan Selatan LembKemajuanKelantanSelatan KENYATAAN TAWARAN SEBUTHARGA - Pelupusan Aset Alih
  • Keterangan Aset : Toyota Hilux D (LKKS(A)/S/L/04/2026)
more like this View Details
04-09-26 Lembaga Kemajuan Kelantan Selatan LembKemajuanKelantanSelatan KENYATAAN TAWARAN SEBUTHARGA - Pelupusan Aset Alih
  • Keterangan Aset : Hicom Perkasa (LKKS(A)/S/L/03/2026)
more like this View Details
04-09-26 Lembaga Kemajuan Kelantan Selatan LembKemajuanKelantanSelatan KENYATAAN TAWARAN SEBUTHARGA - Pelupusan Aset Alih
  • Keterangan Aset : Farid Flacer X (LKKS(A)/S/L/02/2026)
more like this View Details
04-09-26 Lembaga Kemajuan Kelantan Selatan LembKemajuanKelantanSelatan KENYATAAN TAWARAN SEBUTHARGA - Pelupusan Aset Alih
  • Keterangan Aset : Proton Saga 1. (LKKS(A)/S/L/01/2026)
more like this View Details
04-09-26 Lembaga Kemajuan Terengganu Tengah LembKemajuanTerengganuTengah KENYATAAN TAWARAN SEBUTHARGA KETENGAH - Perkhidmatan Penyelenggaraan Landskap nSerta Kerja-Kerja (LKTT/SH/PL/WH2026/BZB/03) more like this View Details
04-09-26 Lembaga Kemajuan Terengganu Tengah LembKemajuanTerengganuTengah KENYATAAN TAWARAN SEBUTHARGA KETENGAH - Perkhidmatan Pembersihan Dan Penyelenggaraan Kawasan Sert (LKTT/SH/PK/WH2026/BZB/05) more like this View Details
04-09-26 Jabatan Penjara Malaysia JabPenjaraMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Kawasan Serta Bangunan Peja (QT260000000026495) more like this View Details
04-09-26 Jabatan Pendidikan, Terengganu JabPendidikanTerengganu NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Sebut Harga Membekal, Memgukur, Menjahit Dan Menghantar Pakaian Ser (QT260000000026274) more like this View Details
04-09-26 Jabatan Kesihatan Sarawak JabKesihatanNegeriSarawak NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah P (QT260000000026239) more like this View Details
04-09-26 Jabatan Kastam Diraja Malaysia JabKastamDanEksaisDirajaMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Perkhidmatan Pengangkutan Barang Rampasan Cawangan Penguatkuasaan Ba (QT260000000026189) more like this View Details
04-09-26 Kementerian Pertahanan Malaysia KemPertahananMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Keperluan Bahan Mentah Dan Bahan-Bahan Untuk Penyelenggaraan Da (QT260000000025964) more like this View Details
04-09-26 Jabatan Kesihatan, Sabah JabKesihatanSabah NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tawaran Bagi Perkhidmatan Membekal Ultraportable Chest Xray Dengan A (QT260000000025984) more like this View Details
04-09-26 Lembaga Peperiksaan Malaysia Kementerian Pendidikan LembPeperiksaanMalaysiaKementerianPendid NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Perolehan Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Se (QT260000000025827) more like this View Details
04-09-26 Majlis Bandaraya DiRaja Klang MajlisBandarayaDiRajaKlang KENYATAAN TAWARAN TENDER - Sila Layari https://tender.selangor.gov.my Atau Laman Web Rasmi Majlis (No. Tender : MBDK.JKP.300-2/2/6) more like this View Details
04-09-26 Majlis Bandaraya Subang Jaya MajBndrayaSubangJaya KENYATAAN TENDER - Perkhidmatan Perunding Secara Lead Consultant (LC) Bagi Projek Cadangan Me (MBSJ.KUB.400-5/9/96) more like this View Details
04-09-26 Pengiklan Pengiklan VEHICLES FOR TENDER - Repossessed Vehicle For Tender As-Is-Where-Is-Basis
  • Vehicle No /
more like this View Details
04-09-26 Universiti Sains Malaysia UniSainsMal KENYATAAN TAWARAN - Pelantikan Panel Ejen Harta Intelek Universiti Sains Malaysia Tahun 2026- (T1/26/ARP003/CIC/40) more like this View Details
04-09-26 JKR Negeri Sembilan (Cawangan Elektrik) JKRNegeriSembilanSerembanCawElektrik KENYATAAN SEBUT HARGA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Lampu Jalan Di Laluan N105 Jalan Pedas-Sepri (JKR/CKE/NS/SH/50/2026/N) more like this View Details
04-09-26 JKR Negeri Sembilan (Cawangan Elektrik) JKRNegeriSembilanSerembanCawElektrik KENYATAAN SEBUT HARGA - Kerja-Kerja Penyelenggaraan Lampu Jalan Di Laluan N44 Jalan Zaaba Serta L (JKR/CKE/NS/SH/49/2026/N) more like this View Details
04-09-26 Majlis Bandaraya Melaka Bersejarah MajlisBandarayaMelakaBersejarah KENYATAAN SEBUT HARGA - Kerja Menaiktaraf Medan Selera Dan Lain-Lain Kerja Berkaitan Di Medan (MBMB/SH/2026/41 No. Fail Jabatan : MBMB/JK/00986(P)) more like this View Details
04-09-26 Jabatan Kesihatan, Selangor JabKesihatanSelangor NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Sebut Harga Membekal Dan Menghantar Perindopril Arginine 10mg, Indap (QT260000000025553) more like this View Details
04-09-26 Jabatan Perangkaan Malaysia JabPerangkaanMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tender Pembaharuan Lesen Perisian Anti Virus Kaspersky Endpoint Secu (QT260000000025513) more like this View Details
04-09-26 Jabatan Kesihatan, Sabah JabKesihatanSabah NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Tawaran Bagi Perkhidmatan Membekal Satu (1) Unit Freezer -80c Di (QT260000000025515) more like this View Details
04-09-26 Kementerian Pembangunan Wanita, Keluarga Dan Masyarakat (KPWKM) KemenPembWanitaKeluargaDanMasyarakat NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menguji Guna Aset Harta Modal (Ca (QT260000000025429) more like this View Details
04-09-26 Kementerian Pendidikan Malaysia KemPendidikanMalaysia NOTIS SEBUT HARGA / TENDER - Sebut Harga Bagi Perkhidmatan Membekal Toner Di Bahagian Penguru (QT260000000025338) more like this View Details
 

 

Keyword Search


(Advanced Search)

Relevant Dates


Qualification


Bidder Status:


Project Owners:


Category



Projects:



Location:


Keyword Search


(Advanced Search)

 
BLIS Tenders is powered by TenderDirect - http://tenderdirect.com.my - Malaysia's Largest Tender Information Service.